www.fire.cz www.fire.cz Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany
areál Pionýrů 2069, 738 01 Frýdek-Místek; tel: +420 950 710 111 Mapa
areál Pavlíkova 1479, 738 01 Frýdek-Místek; tel: +420 950 724 311 Mapa
https://www.hzscr.cz/sos-po-a-vos-po.aspx

Kurz: 405 SOŠ 1/2023-FM
16.10.2023 - 20.10.2023
týden: 7
učebna: č. 5 - Učebna odborné přípravy
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   ANJ

Šťastníková, Vitochová,
ANJ

Šťastníková,
FYZ

Tkáčová,
TEK

Beneš,
PPS

Peichlová,
  ZP

Krček,
ONA

Šťastníková,
 
Úterý   FYZ

Tkáčová,
ČJL

Slípková,
TPR

Twrdý,
OPO

Fiala,
CHE

Tkáčová,
  TV

Krček, Plucnar,
 
Středa   TEK

Beneš,
FYZ

Tkáčová,
MAT

Korytářová,
ČJL

Slípková,
ZP

Krček,
  CHE

Tkáčová,
 
Čtvrtek TV bazén

Krček, Pešková,
OPO

Fiala,
ČJL

Slípková,
TEK

Válek,
ZP

Krček,
TPR

Twrdý,
  DĚJ

Slípková,
 
Pátek   MAT

Korytářová,
ANJ

Šťastníková, Vitochová,
IT

Adamec,
 
Kurz: 62 SZ/2023-FM
16.10.2023 - 20.10.2023
týden: 1
učebna: Klub učebna - 2.p.
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí  
Úterý   SZ test 10:00 hodin

Beneš, Bravanský,
62 SZ/2023-FM2|Služební zkouška od 12:00 hodin

Beneš, Bravanský, Laštovičková, Střelka, Škoda,
Středa   SZ test 10:00 hodin

Beneš, Bravanský,
63 SZ/2023-FM2|Služební zkouška od 12:00 hodin

Beneš, Bravanský, Laštovičková, Střelka, Škoda,
Čtvrtek  
Pátek  
Kurz: 64 TŘ Z/2023-FM
16.10.2023 - 20.10.2023
týden: 1
učebna: č. 10 - Učebna takticko-strategického řízení
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí  
Úterý  
Středa   Zahájení kurzu, BOZP

Twrdý,
Vstupní ověření znalostí

Twrdý,
Rozhodovací proces

Twrdý,
Zásady služ. zdvořilosti

Škapa,
  Průzkum, záchrana osob

Twrdý,
Řízení zásahu

Twrdý,
Čtvrtek JPO, plošné pokrytí

Beneš,
Řízení zásahu

Twrdý,
Povinnosti práv. a fyz. osob

Bravanský,
Taktická a operační hodnota jednotky

Beneš,
  IZS - pojmy, úrovně řízení, dokumentace

Bravanský,
Požáry

Plucnar,
Pátek Velitel zásahu

Twrdý,
USAR, WASAR

Palička,
 
Kurz: 402 VOŠ 2/2023-FM
09.10.2023 - 13.10.2023
týden: 5
učebna: č. 2 - Učebna požární prevence
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   NJ/AJ/AJ

Laštovičková, Šťastníková, Vitochová,
NL

Hütter,
  PBS II.

Peichlová,
Psychologie

Laštovičková,
Úterý TP II. Strojní služba - CAS, agregáty - praktické vyučování (areál Pavlíkova)|BUS jede pro VOŠ (Mot)

Laryš, Motyčka, Štefek,
  NJ/AJ/AJ

Laštovičková, Šťastníková, Vitochová,
VSS

Rogowski,
Středa TP II. Strojní služba - VT - praktické vyučování (areál Pavlíkova)|BUS jede pro VOŠ (Mot)

Laryš, Motyčka, Šeděnka,
  Seminář ACH / PBS

Kovács, Peichlová,
Komunikace a management

Laštovičková,
Čtvrtek TP II. Chemická služba - DP, kompresory - praktické vyučování (areál Pavlíkova)|BUS jede pro VOŠ (Doš)

Beneš, Polášek, Potoček, | Došlík,
  NL

Hütter,
ZMU

Beneš,
 
Pátek TP II. Chemická služba - DP, kompresory - praktické vyučování (areál Pavlíkova)|BUS jede pro VOŠ (Doš)

Beneš, Polášek, Potoček, | Došlík,
 
Kurz: 58 T-SP Z/2023-FM
09.10.2023 - 13.10.2023
týden: 3
učebna: H2/1
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   Akumulátory (teorie a praxe)

Mikoláš,
Zásady bezpečnosti práce na elektrických zařízeních

Mikoláš,
  Diagnostika poruch

Mikoláš,
Org. spojení při cvičeních

Mikoláš,
Spojení mimo hasební obvod

Mikoláš,
Úterý ARS + DRS praxe

Hamrozi, Hütter, Mikoláš,
  Organizace spojení v místě zásahu více jak 3. JPO - úseky, sektory (Prašivá)

Hamrozi, Kovács, Mikoláš,
Středa Organizace spojení se štábem, spojovým vozidlem a mezi složkami IZS

Hamrozi, Mikoláš,
Dohledové pracoviště Pegas - Ostrava

Hamrozi, Mikoláš,
  Příprava podkladů pro vedení odborné přípravy

Mikoláš,
Čtvrtek Ústní a praktická závěrečná zkouška (Mik, Kov, Vál)

Hamrozi, Kovács, Mikoláš,
Ukončení kurzu

Mikoláš,
 
Pátek  
Kurz: 405 SOŠ 1/2023-FM
09.10.2023 - 13.10.2023
týden: 6
učebna: č. 5 - Učebna odborné přípravy
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   ČJL

Slípková,
PPS

Peichlová,
TEK

Beneš,
ANJ

Šťastníková, Vitochová,
ANJ

Šťastníková, Vitochová,
  IZS

Kmec,
 
Úterý   FYZ

Tkáčová,
TEK

Beneš,
OPO

Bravanský,
OPO

Bravanský,
CHE

Tkáčová,
  TV

Pešková, Plucnar,
 
Středa   FYZ

Tkáčová,
FYZ

Tkáčová,
MAT

Korytářová,
PPS

Peichlová,
ČJL

Slípková,
  CHE

Tkáčová,
 
Čtvrtek TV bazén

Pešková, Plucnar,
ONA

Šťastníková,
ANJ

Pešková, Vitochová,
ČJL

Slípková,
TPR

Twrdý,
  DĚJ

Slípková,
 
Pátek   MAT

Korytářová,
TEK

Válek,
IT

Adamec,
 
Kurz: 61 TSŘ Z/2023-FM
09.10.2023 - 13.10.2023
týden: 2
učebna: č. 10 - Učebna takticko-strategického řízení
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   Protipovodňová ochrana

Bravanský,
Organizace a úkoly ZZS, vazba na IZS

Chovanec,
  Praktický výcvik - simulátor XVR (areál Pavlíkova)|BUS jede pro kurz

Hütter, Kovács, Motyčka, Rogowski,
Úterý Problematika CBRN a radiační ochrany

Rogowská,
Psychologická služba HZS ČR

Fišerová,
  Činnost kriz. štábu

Škapa,
Rozbory zásahů

Beneš, Hütter,
Rozbory zásahů

Beneš,
Středa Závěrečná zkouška

Beneš, Hütter, Twrdý,
Ukončení kurzu

Hütter,
 
Čtvrtek  
Pátek  
Kurz: 403 VOŠ 3/2023-FM
02.10.2023 - 06.10.2023
týden: 4
učebna: č. 2 - Učebna požární prevence
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   Třídnická hodina

Beneš,
Praktické vyučování ve škole ZMU

Beneš,
VSS

Peichlová,
  NJ/AJ/AJ

Laštovičková, Šťastníková, Vitochová,
HP

Peichlová,
Úterý Seminář ZMU / KŘ|Absolventská práce|povinná účast

Hütter, Škapa,
NJ/AJ/AJ

Laštovičková, Šťastníková, Vitochová,
  ZMU

Hütter,
Praktické vyučování ve škole ZMU

Beneš,
 
Středa ZMU

Twrdý,
PBS II.

Peichlová,
NJ/AJ/AJ

Laštovičková, Šťastníková, Vitochová,
  BT II.

Hütter,
 
Čtvrtek

Škapa,
VSS

Peichlová,
ZMU

Hütter,
  HP

Peichlová,
 
Pátek

Škapa,
PBS II.

Peichlová,
 
Kurz: 53 NOV/2023-FM
02.10.2023 - 06.10.2023
týden: 6
učebna: H1/1
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   1.dr. DN 2 (Doš)|2.dr. Pěna (Lou)|3.dr. NL 2 (Kre)

Došlík, Štefek, | Loudát, Motyčka, | Kresta, Polášek,
  1.dr. NL 2 (Kre)|2.dr.DN 2 (Doš)|3.dr. Pěna (Lou)

Kresta, Polášek, | Došlík, Štefek, | Loudát, Motyčka,
Úterý 1/2 čety Norné stěny (Twr)|2/2 čety FOK (Rog)

Loudát, Motyčka, Twrdý, | Došlík, Kresta, Rogowski, Šeděnka, Štefek, Volný,
  1/2 čety Výšková technika (Lar)|2/2 čety FOK (Rog)

Laryš, Potoček, | Došlík, Kresta, Rogowski, Šeděnka, Štefek, Volný,
Středa Organizace PO test

Rogowski,
1.dr. Pěna (Lou)|2.dr. NL 2 (Kre)|3.dr. DN 2 (Doš)

Laryš, Loudát, | Kresta, Polášek, | Došlík, Šeděnka,
  Přenosné hasicí přístroje - praktický výcvik (Vol)

Beneš, Bravanský, Došlík, Volný,
Čtvrtek Závěrečná zkouška teoretická (Lou, Ham, Lar)

Hamrozi, Kulčák, Laryš, Loudát, Potoček,
  Závěrečná zkouška teoretická (Lou, Ham, Lar)

Hamrozi, Kulčák, Laryš, Loudát, Potoček,
Pátek Závěrečná zkouška praktická (Lou, Ham, Lar)

Hamrozi, Laryš, Loudát, Motyčka, Polášek, Šeděnka, Štefek, Volný,
Třídnická hodina

Laryš,
Ukončení kurzu

Rogowski,
 
Kurz: 58 T-SP Z/2023-FM
02.10.2023 - 06.10.2023
týden: 2
učebna: H2/1
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   Dokumentace spojové služby

Mikoláš,
DRS - hlasové a datové služby

Mikoláš,
  Základy topografie

Mikoláš,
Zásady vedení radioprovozu

Mikoláš,
Úterý DRS - prostředky pro komunikaci

Mikoláš,
ARS jednotek PO

Mikoláš,
ARS praxe

Mikoláš,
  Specifikéslužby v ARS

Mikoláš,
Propojení DRS a ARS

Mikoláš,
Středa DRS praxe

Hütter,
  Didaktika odborné přípravy, informační technologie

Holeček,
Specifikéslužby v ARS

Mikoláš,
Čtvrtek Zvýšení dosahu spojových prostředků

Mikoláš,
Spojení v IZS

Mikoláš,
Štáb VZ, velitelsko-spojový automobil

Mikoláš,
  DRS praxe

Hütter, Mikoláš,
Pátek Základní činnosti prováděné na OPIS

Válek,
Varování a vyrozumění

Bravanský,
Technologie na stanicích

Kovács, Válek,
 
Kurz: 405 SOŠ 1/2023-FM
02.10.2023 - 06.10.2023
týden: 5
učebna: č. 5 - Učebna odborné přípravy
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   FYZ

Tkáčová,
PPS

Peichlová,
ANJ

Šťastníková, Vitochová,
IZS

Kmec,
  TPR

Twrdý,
 
Úterý   ČJL

Slípková,
CHE

Tkáčová,
OPO

Bravanský,
TEK

Beneš,
ČJL

Slípková,
  TV

Pešková,
 
Středa   ANJ

Šťastníková, Vitochová,
FYZ

Tkáčová,
MAT

Korytářová,
PPS

Peichlová,
FYZ

Tkáčová,
  CHE

Tkáčová,
 
Čtvrtek TV bazén

Pešková, Plucnar,
ONA

Šťastníková,
ANJ

Pešková, Vitochová,
ČJL

Slípková,
TEK

Beneš,
DĚJ

Slípková,
  OPO

Bravanský,
 
Pátek   MAT

Korytářová,
IT

Adamec,
TEK

Válek,
 
Kurz: 61 TSŘ Z/2023-FM
02.10.2023 - 06.10.2023
týden: 1
učebna: č. 10 - Učebna takticko-strategického řízení
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   Zahájení kurzu

Hütter,
Případové studie - zkušenosti a poznatky ze zásahů

Türke,
  Úkoly PČR, vazba na IZS

Prstecký,
Příhraniční spolupráce

Mrózek,
Úterý Poskytování informací o MU

Kozák,
Krizové řízení

Blažková,
Vnitřní bezpečnost

Škapa,
  Organizace kynologie v IZS, využití kynologa při řešení MU

Klega,
Informační podpora

Kovács,
Středa Rozbory zásahů

Beneš,
USAR, WASAR

Palička,
  HP

Peichlová,
Řízení zásahu

Rogowski,
Čtvrtek Řídící důstojník, IZS, úkoly a oprávnění HZS ČR v jednotlivých úrovních koordinace složek při zásahu

Kuchař,
  Specifické činnosti HZS ČR při zdolávání MU

Kuchař,
Pátek Ochrana obyvatelstva

Bravanský,
Komunikační systémy a bezpilotní prostředky

Hütter,
Rozbory zásahů

Hütter, Škapa,