www.fire.cz www.fire.cz Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany
areál Pionýrů 2069, 738 01 Frýdek-Místek; tel: +420 950 710 111 Mapa
areál Pavlíkova 1479, 738 01 Frýdek-Místek; tel: +420 950 724 311 Mapa
https://www.hzscr.cz/sos-po-a-vos-po.aspx

Kurz: 405 SOŠ 1/2024-FM
24.06.2024 - 28.06.2024
týden: 26
učebna: č. 5 - Učebna odborné přípravy
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   ANJ

Šťastníková, Vitochová,
FYZ

Tkáčová,
ONA

Šťastníková,
TV

Krček, Plucnar,
  CHE

Tkáčová,
ČJL

Slípková,
 
Úterý   DĚJ - Národní památník 2.světové války Hrabyně

Slípková, Šeděnka,
  TPR

Twrdý,
CHE

Tkáčová,
 
Středa   ČJL

Slípková,
OPO

Bravanský,
FYZ

Tkáčová,
ZP

Krček,
TV

Krček, Tkáčová,
  TEK

Beneš,
PPS

Peichlová,
 
Čtvrtek   Školní výlet

 
Pátek   TŘH - vysvědčení

Šťastníková,
 
Kurz: 34 OŘ II/2024-FM
24.06.2024 - 28.06.2024
týden: 2
učebna: H2/1
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   2.13 TTD PT JPO

Štefek,
2.5 OPIS PČR

Jaroš,
2.11 Procesní schémata činnosti OPIS

Adamec, Kovács, Válek, Volný,
  2.11 Procesní schémata činnosti OPIS - případové studie

Adamec, Kovács, Válek, Volný,
Úterý 2.12 Praktický výcvik

Adamec, Kovács, Válek, Volný,
  2.12 Praktický výcvik

Adamec, Kovács, Válek, Volný,
Středa Závěrečná ústní a praktická zkouška (Vol, Kov, Vál)

Adamec, Kovács, Válek, Volný,
  Závěrečná ústní a praktická zkouška

Adamec, Kovács, Válek, Volný,
 
Čtvrtek  
Pátek  
Kurz: 36 SZ/2024-FM
24.06.2024 - 28.06.2024
týden: 1
učebna: Klub učebna - 2.p.
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí  
Úterý  
Středa  
Čtvrtek   SZ test 10:00 hodin

Beneš, Bravanský,
36 SZ/2024-FM2|Služební zkouška od 12:00 hodin

Beneš, Bravanský, Nepovím, Novotný, Pecka,
Pátek  
Kurz: 37 NOV VŠ/2024-FM
24.06.2024 - 28.06.2024
týden: 3
učebna: H1/1
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   1.dr. Lezec 2 (Ham)|2.dr. Pahorek (Lou)

Hamrozi, Kula, | Loudát, Motyčka,
  1.dr. Pěna (Doš)|2.dr. Žebře (Lou)

Došlík, Kulčák, | Loudát, Štefek,
Úterý   1.dr. DN 2 (Doš)|2.dr. Poschodí (Lou)

Došlík, Štefek, | Loudát, Motyčka,
  1.dr. Pahorek (Lou)|2.dr. Lezec 2 (Ham)

Loudát, Motyčka, | Hamrozi, Kula,
Středa   Bojová rozvinutí - opakování (Lou)

Loudát, Šeděnka,
  Opakování teorie (otázky)

Loudát,
Opakování teorie (otázky)

Hamrozi,
Opakování teorie (otázky)

Rogowski,
 
Čtvrtek   Teoretická zkouška (Kulč, Ham, Doš)

Došlík, Hamrozi, Kulčák,
  Teoretická zkouška (Kulč, Ham, Doš)

Došlík, Hamrozi, Kulčák,
Pátek   Praktická zkouška (Kulč, Ham, Doš)

Došlík, Hamrozi, Kula, Kulčák, Loudát, Motyčka, Štefek,
  Ukončení kurzu

Došlík, Rogowski,
 
Kurz: 405 SOŠ 1/2024-FM
17.06.2024 - 21.06.2024
týden: 25
učebna: č. 5 - Učebna odborné přípravy
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   ANJ

Šťastníková, Vitochová,
ANJ

Šťastníková, Vitochová,
TPR

Twrdý,
ČJL

Slípková,
FYZ

Tkáčová,
  ZP

Krček,
TEK

Beneš,
 
Úterý   ČJL

Slípková,
FYZ

Tkáčová,
OPO

Bravanský,
TV

Krček, Pešková,
  CHE

Tkáčová,
CHE

Tkáčová,
 
Středa   OPO

Bravanský,
TEK

Beneš,
MAT

Korytářová,
IZS

Kmec,
  TEK

Válek,
 
Čtvrtek TV bazén

Krček, Pešková,
PPS

Peichlová,
FYZ

Tkáčová,
ČJL

Slípková,
CHE

Tkáčová,
  DĚJ

Slípková,
 
Pátek   MAT

Korytářová,
ČJL

Slípková,
IT

Adamec,
 
Kurz: 30 TŘ Z/2024-FM
17.06.2024 - 21.06.2024
týden: 4
učebna: H3/1
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   Případová studie zásahu při úniku ropné látky

Twrdý,
Strategické řízení

Škapa,
  Praktický výcvik - simulátor XVR (Kov)|Protihráč OPIS (Vál)

Holub, Kovács, Kulčák, Twrdý, | Válek,
Úterý Likvidace ropných havárií

Twrdý,
Zpracování dokumentace taktického cvičení

Plucnar,
Psychosociální pomoc

Fišerová,
  Závěrečná zkouška praktická – řešení zadané události

Kulčák, Plucnar, Twrdý,
Středa Závěrečná zkouška – ústní

Hütter, Kulčák, Twrdý,
Ukončení kurzu

Kulčák,
 
Čtvrtek  
Pátek  
Kurz: 34 OŘ II/2024-FM
17.06.2024 - 21.06.2024
týden: 1
učebna: H2/1
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   Zahájení kurzu, BOZP

Válek,
Vstupní test

Kovács, Válek,
2.7 Opatření v oblasti ochrany obyvatelstva

Bravanský,
  1.4 Protipovodňová ochrana

Bravanský,
2.14 Taktické schopnosti JPO

Volný,
Úterý 2.1 IZS

Rogowski,
2.12 Komunikace JPO a IZS (teorie)

Mikoláš,
2.12 Komunikace JPO a IZS (praktický výcvik)

Mikoláš,
  1.1 - 1.3 Veřejná správa a vnitřní bezpečnost

Škapa,
3.1 Krizové řízení

Škapa,
Středa 2.9 Poskytování informací o MU

Kozák,
2.2. Úkoly OPIS

Adamec, Válek,
2.8 PP IZS, zpráva o zásahu, SSU

Adamec, Kovács, Válek,
  2.8 Typové činnosti IZS

Rogowski,
2.10 Možnosti informační podpory OPIS

Volný,
Čtvrtek 2.11 Procesní schémata činnosti OPIS - případové studie

Adamec, Kovács, Válek,
2.8 Typové činnosti IZS

Rogowski,
  2.3 Specifické činnosti HZS ČR při ZMU + PSÍK

Adamec, Válek,
Pátek 2.4 Organizace a úkoly ZZS

Chovanec,
2.8 Typové činnosti IZS

Rogowski,
2.8 Havarijní plány

Peichlová,
 
Kurz: 37 NOV VŠ/2024-FM
17.06.2024 - 21.06.2024
týden: 2
učebna: H1/1
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   CŘ - teorie - poschodí

Loudát,
CŘ - teorie - žebře

Loudát,
Výšková technika - teorie

Štefek,
  1.dr. DN 1 (Mik)|2.dr. Jednoduché vedení (Lou)

Došlík, Mikoláš, | Laryš, Loudát,
Úterý   1 dr. Polygon 1 (Kre)|2 dr. Výšková technika, TP (Šte)

Kresta, Polášek, | Laryš, Motyčka, Štefek,
  1.dr. Jednoduché vedení (Lou)|2.dr. DN 1 (Mik)

Laryš, Loudát, | Došlík, Mikoláš,
Středa   1.dr. Výšková technika, TP (Šte)|2.dr. Polygon 1 (Kre)

Laryš, Štefek, Volný, | Kresta, Polášek,
  1.dr. Žebře (Lou)|2.dr. Pěna (Lar)

Hamrozi, Loudát, | Laryš, Štefek,
Čtvrtek   1.dr. Polygon 2 (Kre)|2.dr. Prodlužování (Lou)

Kresta, Polášek, | Laryš, Štefek,
  1.dr. Poschodí (Lar)|2.dr. Polygon 2 (Kre)

Laryš, Štefek, | Kresta, Polášek,
Pátek   1.dr. Prodlužování (Lou)|2.dr. DN 2 (Mik)

Laryš, Loudát, | Došlík, Mikoláš,
  Hašení PHP (Vol) + Vysokotlak (Kulč)

Kulčák, Motyčka, Volný,
Kurz: 405 SOŠ 1/2024-FM
10.06.2024 - 14.06.2024
týden: 24
učebna: Mimo areál školy
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   Sportovní kurz Borovany

Došlík, Holub, Krček, Kulčák, Šťastníková, Tkáčová,
Úterý Sportovní kurz Borovany

Došlík, Holub, Krček, Kulčák, Šťastníková, Tkáčová,
Středa Sportovní kurz Borovany

Došlík, Holub, Krček, Kulčák, Slípková, Tkáčová,
Čtvrtek Sportovní kurz Borovany

Došlík, Holub, Krček, Kulčák, Slípková, Tkáčová,
Pátek Sportovní kurz Borovany

Došlík, Holub, Krček, Kulčák, Slípková, Tkáčová,
 
Kurz: 30 TŘ Z/2024-FM
10.06.2024 - 14.06.2024
týden: 3
učebna: H3/1
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   Hašení požáru el. zařízení

Hütter,
Hašení divadla, školy, tunely

Hütter,
Povodně

Bravanský,
  Praktický výcvik - modelové situace (Mik)|1 hod. manipulace s vozidly - vozíčky

Hamrozi, Mikoláš, Plucnar, Štefek,
Úterý Povinnosti práv. a fyz. osob

Bravanský,
Os.věc.pomoc, odškodnění

Bravanský,
USAR, WASAR

Palička,
  Odborná příprava

Plucnar,
Výpočet sil a prostředků

Plucnar,
Středa NVS, zápalné láhve

Twrdý,
Případová studie zásahu při úniku NL

Twrdý,
Nebezpečí výbuchu, progresivní hašení

Glabazňa, Twrdý,
  Praktický výcvik - simulátor XVR (Kov)

Kovács, Rogowski, Twrdý,
Čtvrtek Síly a prostředky z ÚPP, technika ZÚ HZS ČR

Adámek,
PP IZS, PPP kraje

Kovács,
Mezinárodní spolupráce, rozsáhlé MU

Kmec,
  Praktický výcvik - modelové situace (Rog)

Hamrozi, Motyčka, Plucnar, Rogowski,
Pátek Praktické zkušenosti a poznatky ze zásahů

Twrdý,
Informační podpora VZ, práce s databázemi

Kovács,
 
Kurz: 37 NOV VŠ/2024-FM
10.06.2024 - 14.06.2024
týden: 1
učebna: H1/1
  7:05 - 7:50 7:55 - 8:40 8:45 - 9:30 09:45 - 10:30 10:35 - 11:20 11:30 - 12:15 12:25 - 13:10 13:20 - 14:05 14:15 - 15:00 15:05 - 15:50
Pondělí   Zahájení kurzu, BOZP

Loudát,
Cvičební řád (CŘ) - teorie - obecné zásady

Loudát,
CŘ základní boj.+ přívodní

Loudát,
  Práce ve výšce - teorie

Kula,
Pořadová příprava

Kovács,
Úterý   CŘ - proudy - teorie

Loudát,
Spojení v PO

Mikoláš,
  Práce ve výšce - uzly

Hamrozi, Kula,
Dýchací technika - teorie

Kresta, Polášek,
Středa   Práce s proudnicemi, 3D hašení, pohyb s proudem (Ham)

Hamrozi, Motyčka, Rogowski, Štefek,
  Základní bojová rozvinutí - přívodní vedení - praxe (Lou)

Laryš, Loudát,
Čtvrtek   1.dr. Lezec 1 (Ham)|2.dr. Proudy (Lou)

Hamrozi, Kula, | Loudát, Motyčka,
  CŘ - teorie - jedn. vedení

Loudát,
CŘ - teorie - pěna

Loudát,
Práce na vodě - teorie

Volný,
Pátek   1.dr. Proudy (Lou)|2.dr. Lezec 1 (Ham)

Loudát, Motyčka, | Hamrozi, Kula,
  První pomoc

Kula, Štefek,